کد خبر: 2144393
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۶
گروه سياسی و اجتماعی: امام جمعه موقت تهران با بيان اينكه شهيد چمران يك الگوی ارزشمند برای سايرين است، خاطرنشان كرد: وی يكی از كسانی بود كه تسليم امر خدا شد و قدرت خدا را مافوق همه قدرت‌ها دانست و همين امر باعث شده كه ياد او هميشه زنده بماند.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه مركزی، حجت‌الاسلام «كاظم صديقی»، امام جمعه موقت تهران در مراسم گراميداشت شهيد چمران كه در ساوه برگزار شد، گفت: درست است كه شهيد چمران در بين ما نيست، اما روح او، دعاها، نيايش‌ها و نام او وجود دارد و خواهد بود.
وی افزود: كسی كه برای خدا كار كند و خود را در اين راه وقف كند هميشه نام و ياد او زنده است و شهيد چمران نمونه بارز و الگوی عملی اين اعتقاد بود.
حجت‌الاسلام صديقی با بيان اينكه خدا عالم را برای انسان‌ها و بشر را برای امتحان و عبوديت خلق كرد، ادامه داد: هدف از آفرينش انس و جن بندگی و عبوديت الهی، امتحان و آزمايش است و مشخص شدن بنده خدا از بنده شيطان است.
وی تاكيد كرد: ارزش انسان به مقام و پست نيست، بلكه ارزش انسان به بندگی خدا و تسليم در برابر فرمان الهی است.
امام جمعه موقت تهران در پايان با بيان اينكه شهيد چمران يك الگوی ارزشمند برای سايرين است، خاطرنشان كرد: وی يكی از كسانی بود كه تسليم امر خدا شد و قدرت خدا را مافوق همه قدرت‌ها دانست و همين امر باعث شده كه ياد او هميشه زنده بماند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: