کد خبر: 3468528
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۴
گروه اجتماعی: قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی عنوان كرد: طرح مفتاح‌الجنه كه بر اساس آن مديران و مسئولان استانی به همراه حاميان و خيرين نيكوكار اقدام به بازديد از منازل مددجويان تحت حمايت می‌كنند در ایام دهه فجر اجرا می‌شود.
عدالت بهرامی، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی در تشریح برنامه‌های کمیته همیاری و تشکل‌های مردمی ستاد دهه  فجر گفت: تبیین نقش انقلاب در محرومیت‌زدایی و استمرار تحقق عدالت اجتماعی از مهمترین اهداف کمیته همیاری و تشکل‌های مردمی است.
وی جایگاه امروزی و امنیت حاضر در جامعه اسلامی را مرهون از خودگذشتگی شهیدان و ایثارگران عنوان و افزود: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هستیم و باید در تحقق اهداف انقلاب و آرمان‌های شهدا تلاش کنیم.
قائم مقام کمیته امداد استان بیان کرد: عیادت از بیماران صعب‌العلاج در بیمارستان‌ها، برگزاری طرح‌های مفتاح‌الجنه و سرکشی از خانواده‌های نیازمند و حل مشکلات آنها، برگزاری جشن انقلاب و ارائه برنامه‌های فرهنگی از برنامه‌های پیش‌بینی شده این کمیته است که متناسب با نام‌گذاری روزهای دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.
بهرامی سرکشی و دلجويی از جامعه هدف کمیته امداد و همچنين بررسی مسائل و مشكلات آنان و تلاش جهت رفع آنها را از اهداف طرح مفتاح‌الجنه برشمرد و عنوان كرد: طرح مفتاح‌الجنه طرحی است كه بر اساس آن مديران و مسئولان استانی به همراه حاميان و خيرين نيكوكاراقدام به بازديد از منازل مددجويان تحت حمايت نموده و از آنها دلجويی می‌كنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: