کد خبر: 3736575
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
گروه فعالیت‌های قرآنی - در آستانه برگزاری مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به میزبانی استان مرکزی، مجموعه خبرگزاری ایکنا شعبه مرکزی از محل برگزاری این دوره از مسابقات بازدید کرد.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، در آستانه برگزاری مرحله کشوری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به میزبانی استان مرکزی، روز گذشته، 15مردادماه مرادی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، گلستانی سردبیر ایکنا شعبه مرکزی به همراه حجت‌الاسلام حسینخانی، رئیس اداره قرآن اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و مجموعه همراه از سالن برگزاری مسابقات بازدید کردند.
با تغییر شیوه‌نامه برگزاری مسابقات قرآنی اوقاف در مرحله کشوری از تعداد سالن‌های برگزاری مسابقات و محل اسکان داوران و متسابقان در اراک کاسته شد، طبق شیوه‌نامه جدید تنها فینالیست‌ها به اراک اعزام می‌شوند و همین دلیل باعث شد که سالن کوه نور ویژه رشته‌های قرائت و حفظ و سالن آمفی‌تئاتر خیام ویژه رشته‌های معارفی در نظر گرفته شود.
در پی بازدید مجموعه ایکنا از محل برگزاری مسابقات جانمایی جهت انجام مصاحبه‌های تخصصی، پوشش اخبار آنلاین و دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده توسط این خبرگزاری انجام شد.
حجت‌الاسلام حسینخانی، رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از برپایی نمایشگاه و دستاوردهای قرآنی دستگاه‌ها در محوطه برگزاری مسابقات خبرداد و گفت: تاکنون 10 دستگاه همچون نیروی انتظامی و سپاه جهت برپایی غرفه اعلام آمادگی کرده‌اند. غرفه‌ای جهت ارائه خدمات خبرگزای ایکنا شعبه مرکزی نیز در نظر گرفته شده است. همچنین با توجه به اینکه نمازخانه محل برگزاری مسابقات از لحاظ ابعاد کافی نبود بیرون از محوطه مکانی را برای اقامه نماز جماعت در نظر گرفته شد.


انتهای پیام

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: