کد خبر: 3756115
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
گروه فعالیت‌های قرآنی - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تشکر از میزبانی استان مرکزی در برگزاری این دوره از مسابقات اظهار کرد: همکاری و همراه خوبی را بین تمامی مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان شاهد بودیم.

تقدیر حجت‌الاسلام محمدی از مسئولین استان مرکزی/ رشد ۱۱ برابری شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآنی کشور

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، حجت‌الاسلام علی محمدی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور صبح دوشنبه، 23 مهرماه با حضور در آیین اختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران که به میزبانی استان مرکزی در مجتمع کوه نور اراک برگزار شد ضمن تشکر از میزبانی استان مرکزی در برگزاری این دوره از مسابقات اظهار کرد: همکاری و همراه خوبی را بین تمامی مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان شاهد بودیم.
وی ادامه داد: این گونه همکاری‌ها و برگزاری مسابقات سراسری قرآن حرکت خوبی در راستای گسترش فعالیت‌های قرآنی است.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور افزود: در سال 88 نزدیک به 36 هزار نفر در مسابقات سراسری قرآن کشور مشارکت داشتند و در سال 96 بیش از 400 هزار نفر یعنی رشد 11 برابری را در فعالیت‌های قرآنی شاهد بودیم و این مهم به برکت امام راحل و خون پاک شهیدان بوده است.
محمدی با اشاره به نام شهیدان قرآنی از جمله شهید آنجفی اظهار کرد: تمامی این شهیدان از خانواده‌های متدین قرآنی بودند و توانستند این شهدا این چنین در راه خدا و اسلام و قرآن گام بردارند.
وی بیان کرد: قرآن شافع مشفع است و اگر شفاعت کند مورد پذیرش خداوند قرار خواهد گرفت.
چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 10 مهرماه در مجتمع کوه نور اراک آغاز شد و امروز 23 مهرماه خاتمه یافت.
انتهای پیام

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: