کد خبر: 3800729
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
به منظور بازدید از خسارات ناشی از سیل؛
گروه سیاست و اقتصاد - محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید از خسارات وارده ناشی از سیل به استان مرکزی سفر کرد.

وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی سفر کرد

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی امروز، ۱۳ فروردین به منظور بررسی وضعیت و خسارات وارده ناشی از سیل به حوزه زیرساخت و راه های مواصلاتی استان وارد استان مرکزی شد.
براساس این گزارش وزیر راه و شهرسازی امروز پس از بازدید از برخی محورهای استان به اراک وارد شده و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسئولان قرار گرفت و طی نشستی با مسؤلان ذی‌ربط خسارات وارده ناشی از سیل را مورد بررسی قرار می‌دهد.
احمد مرزبان، مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی، در حاشیه حضور وزیر راه در استان با اشاره به اینکه اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از محور ازنا – شازند نیز بازدید کرده است گفت: در روزهای پنجم، ششم، یازدهم و دوازدهم فروردین سال جاری با حدود ۳۲۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین راهداری و حمل و نقل جاده‌ای راه و شهرسازی (بخش خصوصی) و بنیاد مسکن اقدامات موثری در خصوص هدایت آب‌های سطحی، تنقیه پل‌ها‌، ایجاد مسیل‌ها و برف‌روبی محورهای مواصلاتی سطح استان صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: هم اکنون کلیه محورهای مواصلاتی استان برای تردد باز است و مشکل خاصی در حرکت خودروها وجود ندارد. همچنین در حوزه راه خساراتی به پل‌ها، آب‌روها، ابنیه فنی و جاده‌ها وارد شده که در حال بررسی است‌ و میزان خسارات وارده متعاقبا اعلام می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: