کد خبر: 3809490
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
گروه اجتماعی ــ دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: «باران شیخی» دختر هشت ساله‌ای که حدود ۴۰ روز قبل در شهر مهاجران شازند از سوی افراد ناشناس ربوده شده بود، از چنگال آنان آزاد شد.

عباس قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب اراک در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، گفت: «باران شیخی» دختر هشت ساله‌ای که حدود 40 روز قبل در شهر مهاجران شازند از سوی افراد ناشناس ربوده شده بود، از چنگال آنان آزاد شد.
دادستان ادامه داد: دادستان عمومی و انقلاب زاهدان صبح امروز خبر دستگیری تمامی متهمان این پرونده و آزادی «باران شیخی» را اعلام کرد.
وی افزود: با هماهنگی و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای انتظامی، قضایی و امنیتی استان‌های مرکزی و سیستان و بلوچستان این دختر‌بچه از چنگال آدم‌ربایان آزاد شد و هم اکنون در صحت و سلامت به سر می‌‌برد.
قاسمی ادامه داد: هم‌اکنون باران شیخی در شهر چابهار به سر می‌برد اما به زودی و بعد از گذراندن مراحل قانونی به آغوش خانواده باز می‌گردد.
دادستان عمومی و انقلاب اراک بیان کرد: یک گروه قضایی به نیابت از دادستانی اراک امروز به چابهار اعزام و باران را به اراک باز می‌گردانند.
باران شیخی دانش‌آموز هشت‌ساله روز شنبه 24 فروردین‌ماه جاری بعد از خروج از خانه در شهر مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد و بررسی این حادثه در دستور کار پلیس، مقامات امنیتی و قضایی قرار گرفت.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: