کد خبر: 3812505
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی برنامه‌های قرآنی این نهاد در ایام مبارک رمضان را تشریح کرد.

احمد بوالحسنی، معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، گفت: برنامه‌‌های ماه مبارک رمضان این نهاد انقلابی در دو بخش کارکنان و مددجویان تعریف شده است.
وی از برگزاری دوره‌های آموزش قرآن ویژه کارکنان کمیته امداد در قالب طرح «ترنم» خبر داد و افزود: کارکنانی که سال‌های قبل دوره روخوانی و روان‌خوانی را با کسب امتیاز لازم گذراندند امسال در رشته تجوید سطح یک ثبت‌نام کردند.
بوالحسنی ادامه داد: افرادی که سال‌های گذشته دوره‌های تجوید یک و دو را گذراندند مجازند در دوره تفسیر موضوعی قرآن تحت عنوان «سیمای مؤمن در قرآن» شرکت کنند. پس از اتمام دوره داوطلبان در آزمون شرکت کرده و با کسب امتیاز لازم گواهینامه دریافت می‌کنند.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی از اجرای دوره آموزش قرآن ویژه مددجویان در قالب طرح «فلاح و هیئات قمربنی هاشم(ع)» خبر داد و افزود: داوطلبان می‌توانند در قالب رشته‌های روخوانی و روان‌خوانی، تجوید، ترجمه، تدبر در قرآن، تجوید عمومی، حفظ و قرائت ثبت‌نام کنند.
وی اضافه کرد: دوره‌های مددجویی به‌صورت گردشی در منزل مددجویان برگزار می‌شود، علاوه بر این مورد کانون فرهنگی ـ تربیتی دائمی آیت‌الله اراکی و ولایت ساوه مکان برگزاری دوره‌های آموزش قرآن ویژه جامعه هدف است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: