برگزاری مسابقه کتابخوانی «آثار اعتقاد به امام زمان(عج)» در اراک
کد خبر: 3594682
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲

برگزاری مسابقه کتابخوانی «آثار اعتقاد به امام زمان(عج)» در اراک

گروه اجتماعی: مدیرعامل سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری اراک، محور مسابقه کتابخوانی این سازمان در اردیبهشت را کتاب «آثار اعتقاد به امام زمان(عج)» تألیف هادی قندهاری اعلام کرد.

حمید کربلایی حسنی، مدیرعامل سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری اراک، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مرکزی، گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی با محور مذهبی و حقوق شهروندی از جمله برنامه‌های مدون سازمان فرهنگی – ورزشی اراک از سال 94 تاکنون است. 
وی تصریح کرد: کتاب «آثار اعتقاد به امام زمان(عج)» تألیف هادی قندهاری محور مسابقه کتابخوانی اردیبهشت است، شهروندان اراکی تا پایان این ماه فرصت دارند فایل pdf این کتاب را به همراه پرسشنامه از سایتwww.arakmcso.ir   دانلود و پاسخ صحیح را به صورت عدد ۴ رقمی از چپ به راست به سامانه ۳۰۰۰۱۲۹۳ ارسال کنند. 
کربلایی حسنی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان از ذکر هر گونه توضیح اضافه شامل نام و آدرس و ... در متن پیام خودداری کنند  در پایان نیز به ۲۰ نفر از شهروندان اراکی که به تمام سؤالات پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه از سوی سازمان فرهنگی ـ ورزشی هدایایی اعطا می‌شود. 
وی تصریح کرد: سازمان فرهنگی ـ ورزشی شهرداری اراک در سال گذشته، ۱۲ مسابقه کتابخوانی با موضوعات خانوادگی، مذهبی و حقوق شهروندی ویژه شهروندان اراکی برگزار کرد که آمار مشارکت 30 هزار نفری نشان از استقبال شهروندان دارد.
captcha