کد خبر: 3670250
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
گروه اجتماعی: جشن ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) در مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) جشن مولودی خوانی و سخنرانی با حضور حجت‌الاسلام عبدی، نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج اراک در مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک برگزار شد.
حجت‌الاسلام عبدی در این مراسم ضمن گرامیداشت ولادت رسول خدا(ص) به جایگاه پیامبران الهی در زمینه هدایت بشر به صراط مستقیم اشاره کرد و گفت: اصول دین مهم ترین رکن زندگی مسلمانان است. خداوند انسان را به حال خود رها نکرده و پیامبران را به منظور رشد و تعالی بشر فرستاده است تا یک نفر از نوع بشر، انسان‌ها را هدایت کند.

نماینده ولی‌فقیه در ناحیه بسیج اراک افزود: حضرت محمد(ص) به عنوان خاتم الانبیا از طرف خداوند مبعوث شد تا دین الهی را کامل کند در واقع این حضرت نهضت اسلامی را پایه‌ریزی کرد و امام صادق(ع) آن را ترویج داد.
حجت‌الاسلام عبدی با اشاره به پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت گفت: نقش مدافعین حرم در تقویت این جبهه سازنده است امروز ایران در کشورهای اسلامی حضور سازنده دارد و از طریق ایجاد پایگاه‌های بسیج در بسیاری از کشورهای اسلامی همانند پاکستان، بحرین، عراق و... در زمینه تبلیغ و ترویج دین تلاش می‌کند و شرایط را برای ظهور حضرت عصر(عج) فراهم می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: