کد خبر: 3818473
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آشتیان گفت: مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف شهرستان‌های آشتیان، تفرش و فراهان به میزبانی این شهرستان برگزار می‌شود.

آشتیان؛ میزبان رقابت 100 متسابق در مرحله شهرستانی مسابقات قرآن استان مرکزی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی، از پنجشنبه 23 خرداد‌ماه آغاز می‌شود که امسال به دلیل سهولت در امر برگزاری آزمون‌ها به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سید‌مرتضی ابراهیمی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آشتیان در این‌ باره گفت: امسال برای اولین‌بار در راستای سهولت برگزاری مسابقات و انجام هرچه سریع‌تر آن، مسابقات مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آزمون این دوره از مسابقات شهرستان‌های آشتیان، تفرش و فراهان به میزبانی آشتیان برگزار می‌شود، اظهار کرد: بخش شفاهی این دوره از مسابقات ویژه رده سنی بزرگسال در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، تواشیح و دعاخوانی است.

ابراهیمی از حضور 100 شرکت‌کننده مرحله شهرستانی در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف به میزبانی آشتیان خبرداد و افزود: این دوره از مسابقات در تاریخ 23 خردادماه در امامزاده فاطمه صغری(س) و با داوری داوران استانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: