کد خبر: 3829366
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان مرکزی از برگزاری مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن صنعت آب و برق خبرداد.

مرحله استانی مسابقات قرآن صنعت آب و برق استان مرکزی برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام علی فراهانی، دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان مرکزی در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، از برگزاری مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن صنعت آب و برق خبرداد و گفت: این مسابقات با شرکت 156 متسابق 92 دختر و 64 پسر دانش‌آموز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: 15اُمین دوره مسابقات قرآن یاد شده در رشته‌های قرائت و اذان، حفظ، مفاهیم و آموزه‌های قرآن و نماز در دو مقطع تحصیلی پنجم ابتدایی تا نهم متوسطه و از دهم تا دوازدهم برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام فراهانی با اشاره به اینکه مرحله کشوری این دوره از مسابقات از ششم تا هشتم شهریور‌ماه به میزبانی مشهدمقدس برگزار می‌شود، اظهار کرد: 39 دانش‌آموز پسر و 46 دانش‌آموز دختر پیش‌دبستانی، اول تا چهارم ابتدایی در دو رشته حفظ 10 سوره آخر قرآن با هم رقابت می‌کنند که البته این دو رشته مرحله کشوری ندارند.

وی اضافه کرد: مرحله استانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن صنعت آب و برق استان فردا، دوم مرداد در مدرسه علمیه فاطمة‌الزهراء(س) اراک برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: