کد خبر: 4000824
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی اسامی راه‌یافتگان استان به مرحله نیمه‌نهایی کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف را اعلام کرد.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، اسامی راه‌یافتگان استان به مرحله نیمه‌نهایی کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف اعلام شد.

حجت‌الاسلام حسن دهقانی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، در این باره گفت: پس از برگزاری دو مرحله شهرستانی و استانی، محد جلیلیان در رشته قرائت تحقیق، رضا نادی و ابوذر کرمی در رشته حفظ کل، محمد آسنجرانی در رشته حفظ 20 جزء، مهیار قاسمی در رشته قرائت ترتیل، شیما احمدی در رشته قرائت تحقیق، زهرا اعتصام در رشته حفظ 20 جزء و عادله شیخی در رشته قرائت ترتیل و ابوالفضل خدنگ در رشته اذان جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف را کسب کردند.

وی از برگزاری دوره آموزشی ویژه راه‌یافتگان به مرحله نیمه نهایی از سوی سازمان اوقاف خبر داد و افزود: زمان این دوره دو روزه 15 و 16 مهر در فضای مجازی اعلام شده است. این کلاس‌ها به صورت فشرده و در گروه‌های 15 نفره به تفکیک خانم و آقا در رشته‌های تجوید، وقف و ابتدا، صوت و لحن و صحت حفظ با حضور اساتید باتجربه وبین‌المللی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: