کد خبر: 4068548
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲

اعزام 100 بانوی بسیجی شازندی به مناطق عملیاتی غرب

فرمانده سپاه شازند از اعزام صد نفر از بسیجیان حوزه خواهران سپاه این شهرستان در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب خبر داد و افزود: بازدید از مناطق عملیاتی مریوان، سنندج، تپه‌های الله‌اکبر، باشگاه افسران سنندج و ... پیش‌بینی شده است.

اردوی راهیان نور غرب

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از  روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، سرهنگ رشید اکبری، فرمانده سپاه شازند، امروز، 13 تیر در حاشیه آیین بدرقه کاروان‌های راهیان نور شهرستان شازند، از اعزام صد نفر از بسیجیان حوزه خواهران سپاه این شهرستان در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در کردستان خبر داد.

وی با بیان اینکه بسیجیان به مناطق عملیاتی شمال غرب در کردستان اعزام شدند، ادامه داد: بازدید از یادمان‌های منطقه مریوان، سنندج، تپه‌های الله‌اکبر، باشگاه افسران سنندج، یادمان شهدای باشماق و شهدای والفجر 4 از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

فرمانده سپاه شازند با بیان اینکه اعزام شدگان به راهیان‌ نور باید مُبَلغ و مروج ارزش‌های دفاع مقدس باشند، اضافه  کرد: بازگو کردن کرامت شهدا برای نسل جدید ضروری است و از تمام توان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده خولهیم کرد.

اکبری در پایان اظهار کرد: دوران دفاع مقدس دانشگاه پرورش و تربیت انسان‌های والا و با اهداف الهی بود و همه مردم به ویژه جوانان می‌توانند با حضور در این مناطق با ویژگی‌های شهدا و امام شهدا آشنا شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :