برگزاری 300 ویژه‌برنامه همزمان با دهه فجر در ساوه

سرهنگ علیرضا مهدی، فرمانده سپاه ساوه

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، سرهنگ علیرضا مهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه، درخصوص برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در این شهرستان گفت: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ و ظهور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نویدبخش تمدن نوین اسلامی در عصر جاهلیت مدرن شد.

وی افزود: مردم ما در تمام مقاطع تاریخ بعد از انقلاب هر روز برگ زرینی بر صفحات قطور این آب و خاک افزودند، چه در جنگ، چه در سازندگی، چه در فتنه‌ها و چه در وقایعی مانند سیل و زلزله، همیشه و همیشه خوش درخشیدند و به امید خدا با وحدت، همدلی و رهبری معظم انقلاب در نزدیکی قله بتوانیم بر مشکلات فائق آمده و بسترساز ظهور باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه تصریح کرد: در این ایام پر نور و برکت ماه رجب افتخار داریم سالروز طلوع و انفجار نور را در سرزمین پاک و با غیرت ایران اسلامی که پس از سال‌ها سیاهی و ذلتی که شاهان دست نشانده بر این ملت آزاده روا داشته بودند را تبریک بگوییم.

مهدی با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب است، گفت: ۳۰۰ برنامه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در سطح شهرستان ساوه در قالب نشست‌های بصیرتی و جهاد تبیین، دیدار با خانواده شهدا، حضور در گلزار شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، اردوی راهیان پیشرفت، حضور در مدارس و برگزاری یادواره‌ها برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه خاطرنشان کرد: ان شاءالله باز هم با حضور شکوهمند، با صلابت و مشارکت حداکثری خود در دو برنامه‌ی مهم و سرنوشت ساز جشن ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان آینده‌ای روشن برای ایران اسلامی رقم خواهیم زد.