کد خبر: 3705762
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱

رونمایی از کتاب «جنین شناسی فقهی» در جهاد دانشگاهی استان مرکزی

گروه معارف- مراسم رونمایی از کتاب «جنین شناسی فقهی؛ کاوشی در موضوع شناسی و احکام فقهی جنین بر اساس مبانی فقه جعفری و اجتهاد جواهری» با حضور جمعی از صاحب‌نظران مطالعات میان رشته‌ای علوم اسلامی و پزشکی در ساختمان جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار می‌شود.

رونمایی از کتاب «جنین شناسی فقهی» در جهاد دانشگاهی استان مرکزی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، کتاب «جنین شناسی فقهی؛ کاوشی در موضوع شناسی و احکام فقهی جنین بر اساس مبانی فقه جعفری و اجتهاد جواهری» تألیف حجت‌الاسلام سعید حسنی، پژوهشگر علوم اسلامی، که به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان مرکزی چاپ شده است، رونمایی می‌شود.
این کتاب در ۸۱۳ صفحه مباحث فقهی و همچنین مباحث جنین شناسی و پزشکی را مورد بررسی قرار می‌دهد همچنین مقایسه‌ای اجمالی میان آموزه‌های اسلام، یهودیت و مسیحیت در مورد احکام و حقوق جنین دارد.
مراسم رونمایی از این کتاب با حضور علاقمندان به کتاب و جمعی از صاحب‌نظران مطالعات میان رشته‌ای علوم اسلامی و پزشکی و با حضور مؤلف کتاب روز سه شنبه، 28 فروردین در سالن جلسات ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار خواهد شد.
یادآور می‌شود، این کتاب با قیمت ۲۰ هزار تومان به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان مرکزی چاپ شده و علاقمندان می‌توانند برای تهیه آن به کتاب فروشی جهاد دانشگاهی واقع در دانشگاه اراک مراجعه کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha