کد خبر: 3886284
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی از جمع‌آوری بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری سال ۹۸ خبرداد.

قنبر موسی‌نژاد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، استقبال و حضور مردم در کمک به نیازمندان را قابل توجه و تقدیر دانست و گفت: با توجه به اینکه امسال شیوع بیماری کرونا از برگزاری پایگاه‌ها ممانعت کرد، اما شرکت مردم در جشن نیکوکاری بسیار چشمگیر بود.

وی تصریح کرد: امسال پایگاه‌هایی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مدارس سراسر استان، سطح شهرها و میعادگاه‌های نماز جمعه با شعار«عید را به خانه‌هایشان ببریم» در نظر گرفته شده بود که با شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری در سراسر استان برگزار شد.

موسی‌نژاد با تشکر از استقبال پرشور مردم در حمایت از محرومان اظهار کرد: مردم استان مرکزی تا روزسه‌شنبه، 27 اسفند بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در جشن نیکوکاری به نیازمندان از طریق واریز حساب به صورت غیرحضوری، تحویل کمک‌های نقدی و کالایی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان کمک کردند که به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.

وی ادامه داد: از این میزان کمک‌های نقدی و غیرنقدی بیش از 7میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری به صورت کالایی و نقدی جمع‌آوری شده و مراکز نیکوکاری شهرستان ساوه با جمع‌آوری 2میلیارد و ۸۳۶ میلیون تومان بیشترین جذب کمک را در بین مراکز و دفاتر جمع‌آوری کمک‌ها در سطح استان داشته است. این درحالی است که به‌دلیل تعطیلی مدارس کمک‌های دانش آموزان که هر ساله رقم قابل توجهی بوده است تاکنون جمع‌آوری نشده است.

موسی‌نژاد اظهارکرد : دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تا پایان سال آماده دریافت کمک‌های مردم خیر استان است، همچنین هم استانی‌های می‌توانند به صورت غیر حضوری با شماره‌گیری کد#۱*۸۸۷۷* و وارد کردن کد پیش شماره ۰۸۶ ویا از طریق شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۰۸۸ کمک‌های خود را واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان در پایان اظهار کرد: تمامی کمک‌های انجام شده مردم نوع دوست استان توسط همکاران امدادگر و همراهی گروه‌های جهادی با رعایت مسائل بهداشتی بین خانواده‌هایی که از قبل شناسایی شده در حال توزیع است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: