کد خبر: 3888728
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور از سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی و مسئولان استان به‌منظور اجرای موفقیت‌آمیز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تشکر و قدردانی کرد.

تقدير وزير كشور از استاندار مركزی جهت اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی استانداری، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور از سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی و مسئولان استان به منظور اجرای موفقیت‌آمیز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تشکر و قدردانی کرد.

متن تقدیر وزیر کشور بدین شرح است:

جناب آقای آقازاده  
استاندار محترم مرکزی 
سلام علیکم
اجرای موفقیت‌آمیز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا این لحظه، مرهون تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی تمامی مسئولین به ویژه جنابعالی به عنوان رییس استانی ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌باشد که نتیجه و ثمره این مجاهدت فی‌سبیل‌الله تحقق شکوه حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با این بیماری منحوس عالمگیرست. جا دارد از زحمات شما و همه همکاران عزیز و سختکوشم اعم از معاونینتان، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سایر افتخارآفرینان این حماسه ملی که برگ دیگری از افتخارات تاریخ تمدن ساز فرهنگ دیارمان هستند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و انشاالله با نهایت جدیت در تداوم این عزم خداپسندانه با تلاش و اقدامات لازم وهماهنگی‌های پیوسته تا پایان اجرای این طرح در ایفای حق الناس، موجبات رضایت حق تعالی را بیش از پیش فراهم سازید.  

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: