کد خبر: 3889483
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک گفت: با تلاش شبانه‌روزی بسیجیان تاکنون ۳ هزار شیلد پزشکی تولید و بین کادر درمانی بیمارستان خوانساری و دیگر درمانگاه‌های سطح شهر توزیع شده است.

امیرمحمد مرادی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک از سوی جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه سما خبر داد و گفت: افزایش حجم تولیدی  توسط بانوان بسیجی در حال هماهنگی و پیگیری است، به طوری که روزانه هماهنگی دوخت 400 تا یکهزار ماسک انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: تیمی متشکل از ۳۵ نفر از بسیجیان دانشگاه آزاد در بیمارستان ولیعصر(عج) مستقر شد که وظیفه ضدعفونی کردن و گندزدایی را برعهده دارند، این گروه هر روز از ساعت ۳ بامداد تا 22 در ۳شیفت متوالی اقدام به ضدعفونی می‌کنند.

مرادی با اشاره به اجرای طرح غربال‌گری از ساعت 20:30 تا 12 شب در خیابان شهیدشیرودی اراک، اضافه کرد: در این طرح افراد ابتدا تب‌سنجی می‌شوند که در صورت داشتن علائم مشهود بر ویروس با راهنمایی مشاوره‌ها به اولین ایستگاه تست قطعی ارجاع داده می‌شوند.

وی با بیان اینکه تولید شیلد پزشکی توسط بانوان بسیجی دانشگاه سما شاهد انجام می‌شود، گفت: با تلاش شبانه‌روزی بسیجیان تاکنون 3هزار شیلد پزشکی تولید و بین کادر درمانی بیمارستان خوانساری و بقیه درمانگاه‌های شهر اراک توزیع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: