کد خبر: 3890089
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، گفت: پویش کتاب‌خوانی «با کتاب در خانه» تا ۳۱ فروردین‌ماه تمدید شده و کودکان و نوجوانان می‌توانند با ارسال کلیپ در این طرح شرکت کنند.

علیرضا حاج‌علی بیگی، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، با اعلام خبر تمدید پویش «با کتاب در خانه» تا 31 فروردین، گفت: اجرای این طرح بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری خانه کتاب، شبکه شهرها و روستاهای دوستدار کتاب، و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان‌ها شگل گرفته است.

وی تصریح کرد: در این پویش کودکان و نوجوانان در کلیپ‌های دو دقیقه‌ای اقدام به معرفی کتاب‌هایی در فضای مجازی می‌کنند که در ایام قرنطینه مطالعه کردند. علاقمندان علاوه بر معرفی می‌توانند به گفت‌و‌گو با نویسنده پرداخته و نظر خود را در رابطه با کتاب بیان کنند.

حاج‌علی بیگی ادامه داد: شرکت در پویش ذکر شده آزاد بوده و محدود به کتاب خاصی نیست. شرکت‌کنندگان می‌توانند از فضای اینستاگرام برای انتشار کلیپ معرفی فیلم استفاده کنند. پر کردن فرم شرکت در پویش «با کتاب در خانه» در سایت شبکه ترویج کتاب‌خوانی به آدرس http://bookpromotion.ir ضروری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: