کد خبر: 3900533
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی از استقرار یکهزار و ۵۵۲ پایگاه ثابت و سیار شورای زکات در سراسر استان مرکزی جهت جمع آوری فطریه و کفاره خبرداد.

به گزار ش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی، مجید مؤمنی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن عید سعید فطر یکی از کارهای شایسته از سوی خیرین و مردم نوع دوست استان و دیگر استان‌ها پرداخت زکات فطره به منظور کمک به محرومان جامعه است. امسال با توجه به شرایط خاص ناشی از ویروس کرونا زیر ساخت‌های الکترونیکی برای پرداخت غیر حضوری زکات فطره فراهم شده است.

وی اظهار کرد: مردم می‌توانند به روش الکترونیکی از طریق کد دستوری #۰۸۶ *۸۸۷۷*، شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ و یا شماره کارت ۰۰۸۸-۹۹۹۴-۹۹۱۸-۶۰۳۷ زکات فطریه خود را برای کمک به اقشار کم بضاعت پرداخت کنند.

مؤمنی ضاافه کرد: در مجموع یکهزار و ۵۵۲ پایگاه ثابت و سیار شورای زکات در سراسر استان مرکزی برای جمع آوری فطریه و کفاره و همچنین کمک به فقرا تدارک دیده شده که در روز عید سعید فطر آماده خدمت رسانی هستند. همچنین مبالغ جمع آوری شده در هر منطقه به مددجویان و نیازمندان همان منطقه، در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: