کد خبر: 3902274
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات استان مرکزی از تغییر زمان آزمون مرحله اول پانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ از ۹ خرداد به ۲۷ تیرماه خبرداد.

حجت‌الاسلام نعمت‌الله سرلکیان، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات استان مرکزی، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، از برگزاری آزمون مرحله اول پانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در استان خبرداد و گفت: پیش از این قرار بر این بود آزمون 9 خردادماه برگزار شود که با توجه به شرایط پیش آمده این تاریخ به جمعه، 27 تیرماه، ساعت 9 صبح واقع در کمربند شمالی، سردشت، مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) سالن شهدای دانشجو موکول شده است.

وی حائزان شرایط برای شرکت در آزمون ارزیابی را حافظان 10 جزء، 20جزء و 30 جزء دانست و تصریح کرد: امسال برای شرکت در این آزمون 154 نفر خانم  آقا ثبت‌نام کردند. در 4 سال گذشته مجموعاً 744 حافظ در این آزمون شرکت کردند.

سرلکیان ابراز امیدواری کرد: حفاظ استان دارای توانمندی‌های بسیار هستند و کسب مدارک مختلف توسط برخی از حفاظ از افتخارات استان محسوب می‌شود. کسب مدرک درجه یک توسط استاد مسعود اکبری در دوازدهمین دوره ارزیابی حافظان از جمله افتخارات استان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: