کد خبر: 3925224
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
از سوی ارتش انجام می‌شود؛
توزیع کمک‌های مؤمنانه میان خانواده‌های نیازمند، توزیع بسته‌های بهداشتی، آموزشی و فرهنگی جهت مبارزه با بیماری کرونا و ... از برنامه‌های هفته دفاع مقدس ارتش در استان مرکزی هستند.

سرهنگ قاسم جلیلوند، ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان مرکزی در گفت‌و‌گو با ایکنا، با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار کرد: ارائه کمک‌های مؤمنانه و خیرخواهانه به خانواده نیازمندان، توزیع بسته‌های بهداشتی، آموزشی و فرهنگی جهت مبارزه با بیماری کرونا و همچنین کتاب‌های منتخب از خاطرات، وصیت‌نامه و سیره شهدا در نمایشگاه دفاع مقدس، انجام مصاحبه‌های تصویری و صوتی از برنامه‌های اجرایی ارتش در این هفته است.

وی بازدید و دلجویی از خانواده معظم شهدای دفاع مقدس و شهدای سلامت، برگزاری مسابقات فرهنگی، نصب پوستر و توزیع بروشور با محوریت دفاع مقدس، همکاری در برپایی نمایشگاه دفاع مقدس و اختصاص یکی از غرفه‌ها به نقش پدافند هوایی در دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد.

جلیلوند با اشاره به اینکه همه نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و ... در دوران دفاع مقدس فعل خواستن را صرف کرده و با تمام توان در برابر دشمن ایستادند، گفت: دفاع از میهن در برابر متجاوزان تمام نشده است و هر لحظه اگر دشمن قصد تجاوز داشته باشد، قطعاً با واکنش سختی رو‌به‌رو خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: