کد خبر: 3925459
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: سازماندهی گروه‌های جهادی تخصص محور و منطقه محور است که بیش از ۲۲ هزار نفر در سطح استان در عرصه‌های مختلف خدمات تخصصی را به مردم ارائه می‌کنند.

امید محترمی، مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، با اشاره به اینکه اجرای ۱۴۰ طرح آب‌رسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان برای سال جاری قرار دارد، اظهار کرد: تاکنون ۶۰ طرح انجام شده و ۳۰ مورد در دست اقدام است، همچنین عملیات اجرایی مابقی طرح‌ها به زودی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: ایجاد اشتغال برای جوانان به عنوان یکی از برنامه‌های راهبردی بسیج سازندگی سپاه است که ایجاد یکهزار فرصت شغلی با حمایت ۵۲۰ صندوق قرض‌الحسنه مردمی در استان هدف‌گذاری شده و تا کنون حدود نیمی از این برنامه اجرایی و تا پایان سال بقیه نیز در دست اقدام است. 

محترمی از  فعالیت ۳۰ کارگاه تولید ماسک و دستکش بهداشتی و توزیع بیش از ۳ میلیون ۶۰۰ هزار ماسک و  ۱۷۶ هزار بسته معیشتی در استان خبر داد و گفت: تمامی کارگاه‌های تولید ماسک و دیگر اقلام بهداشتی در استان فعال است و تا ریشه‌کن شدن بیماری در کنار مردم خواهد ماند. ۸۰۰ گروه جهادی در استان جهت محرومیت‌زدایی و پیشگامان خدمت‌رسانی به مردم فعالیت دارند و تهدیدها را به فرصت تبدیل کردند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان در پایان اظهار کرد: سازماندهی گروه‌های جهادی تخصص محور و منطقه محور است که بیش از ۲۲ هزار نفر در سطح استان در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی، پزشکی، خدماتی، کشاورزی، درمانی، صنعتی، تولیدی و سایر فعالیت‌ها خدمات تخصصی به مردم ارائه می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: