کد خبر: 3931939
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۲
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: طرح ادعاهای دروغین مبنی بر تلاش اسلام‌گرایان برای تغییر قانون اساسی فرانسه، نه تنها خدشه‌ای بر چهره نورانی رسول مکرم اسلام(ص) وارد نخواهد ساخت، بلکه در معادله‌ای معکوس صفحه پلید و خفت بار دیگری بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان خواهد افزود.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی، نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی طی پیامی حمایت مکرون از اهانت به ساحت مقدس نبی‌مکرم(ص) را محکوم کرد. در متن این پیام آمده است؛

دست پلید دشمنان اسلام بار دیگر از آستین کشور فرانسه که یکی از مدعیان دروغین حقوق بشر است بیرون آمد و ساحت مقدس و نورانی پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را مورد توهین قرار داده و قلوب مسلمانان جهان به خصوص ملت مومن ایران اسلامی را جریحه‌دار کرد. 

طبق وعده خدا این اقدامات و دشمنی‌های خشونت‌آمیز راه به‌جایی نخواهد برد و این نور مقدس هرروز فروزان‌تر خواهد شد، دامن زدن به اسلام‌هراسی از سوی مکرون (رئیس جمهور فرانسه) و طرح ادعاهای دروغین مبنی بر تلاش اسلام‌گرایان برای تغییر قانون اساسی فرانسه که از دل‌های فاسد و ذهن‌های فرسوده بر می‌خیزد، نه تنها خدشه‌ای بر چهره نورانی رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) وارد نخواهد ساخت، بلکه در معادله‌ای معکوس به مانند نمایش‌های سخیف گذشته، صفحه پلید و خفت بار دیگری بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان خواهد افزود.

از مجامع جهانی و مسئولان بلندپایه کشورمان به خصوص وزارت امور خارجه انتظار می‌رود تا برای صیانت از ارزش‌های والای اسلامی مسلمانان جهان ضمن برخورد قاطع و جدی با آمران، عاملان، مباشران و مسببان این اقدام مجرمانه بین المللی؛ تحویل آنها به محاکم صالحه را از دولت فرانسه پیگیری و مطالبه کند.

چندی قبل نشریه فرانسوی شارلی ابدو(Charlie Hebdo) کاریکاتورهای موهن راجع به پیامبر اسلام(ص) را با بهانه آزادی بیان بوده منتشر کرده بود، حال آنکه بر مبنای اسناد حقوق بین‌الملل و با توجه به تعریف آزادی بیان و محدودیت‌های آن، به هیچ وجه توهین به اعتقادات دیگر ادیان و اقوام بر نمی‌آید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: