کد خبر: 3954610
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی با اشاره به شرکت 443 شرکت‌کننده در جشنواره قرآنی «باران وحی» از درخشش 6 برگزیده استان در مرحله کشوری خبر داد.

احمد بوالحسنی، معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۹ جشنواره قرآنی «باران وحی» با رویکرد فرهنگی - هنری ویژه مددجویان تحت حمایت در گروه‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۶ سال و ۱۶ سال به بالا برگزار شد.

وی افزود: این جشنواره قرآنی در بخش‌های مختلف و رشته‌های معارفی(سخنرانی)، آوایی(ترتیل، تحقیق، حفظ، مداحی، مولودی خوانی)، ادبی(قصه‌گویی و قصه خوانی، دکلمه‌نویسی و دکلمه‌خوانی)، هنری(کاردستی، نقاشی، صنایع دستی) برگزار شد.

بوالحسنی با اشاره به اینکه از بین ۴۴۳ شرکت‌کننده در رشته‌های مختلف ۱۲۰ نفر برگزیده شدند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۵ نفر شایسته تقدیر، ۵۶ نفر برگزیده استانی، ۴۳ نفر راه یافته به مرحله کشوری و ۶ نفر برگزیده کشوری بوده است.

وی از کسب 6 رتبه برتر شرکت‌کنندگان استان در جشنواره یاد شده خبر داد و گفت: در رشته‌های قصه‌گویی دو نفر با کسب رتبه دوم و چهارم، حفظ کل يک نفر رتبه سوم، نقاشی یک نفر رتبه پنجم و در رشته سخنرانی دو نفر شایسته تقدیر شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: