کد خبر: 3963065
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اراک اظهار کرد: طبق آخرین رنگ‌بندی کرونایی کشور تمامی ۱۲ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک، گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۶۲۳ مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده‌اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به  ۴۲۵۱۵ نفر رسیده است.

جمالیان اظهار کرد: از تعداد ۶۲۳ مورد جدید در استان ۸۵ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند. ۵۳۸ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز به صورت سرپایی بوده‌اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: در این مدت ۴ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها به ۱۵۳۲ نفر رسیده است. همچنین طبق آخرین رنگ‌بندی کرونایی کشور تمامی ۱۲ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز قرار گرفتند تا استان مرکزی در وضعیت بسیار پرخطر قرار گیرد .

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: