کد خبر: 3965372
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: نقش‌آفرینی‌ سترگ و سرنوشت‌ساز ارتش در دفاع مقدس، خنثی‌سازی فتنه‌ها و بحران‌های استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز از مصادیق معرفی ارتش انقلابی است.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی، نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش این روز را به غیورمردان این عرصه تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

۲۹ فروردین در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران یادآور درایت و دوراندیشی امام راحل است که نامیدن این روز با عنوان ارتش توطئه عناصر ضد انقلاب که سودای انحلال نیروهای مسلح را در سر می‌پروراندند، خنثی کرد. ارتش مظهر اقتدار و عظمت نظام اسلامی است و نقش راهبردی این نیروی خدوم و انقلابی در صیانت از آرمان‌های انقلاب باید در جامعه برجسته‌سازی شود.

نقش‌آفرینی‌ سترگ و سرنوشت‌ساز ارتش در دفاع مقدس و خنثی‌سازی فتنه‌ها و بحران‌های استکبار جهانی و ضدانقلاب داخلی و خارجی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز و خدمات صادقانه این نیروی انقلابی در مقابله شیوع ویروس منحوس کرونا در بیش از یک‌سال گذشته از مصادیق معرفی ارتش انقلابی، ولایتمدار و تکلیف مدار است که شعار ارتش فدای ملت را متجلی می‌کند.

تداوم خدمت و تلاش‌ مؤمنانه و دستیابی به پیشرفت‌های راهبردی و بازدارنده ارتش در حوزه‌های نظامی و دفاعی و برخورداری از سرمایه انسانی مؤمن و ولایت‌مدار در کنار دیگر نیروهای مسلح سدی مستحکم در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان نظام اسلامی خواهد بود. روز ارتش جمهوری اسلامی ایران فرصتی ارزشمند برای تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره الهام‌بخش شهیدان و حماسه‌سازان نیروهای مسلح در عرصه‌های دفاع از ایران اسلامی است و نام این عزیزان همواره جاودان خواهد بود.

خون بزرگانی همچون شهید صیاد شیرازی که ۲۴ فروردین ماه سالگرد عروج ملکوتی وی بود در رگ‌های ارتش انقلابی و مکتبی جاری است و فرماندهان و نیروهای ارتش در رده‌های مختلف، با افتخار ادامه دهنده  راه و منش شهدا هستند و تا آخرین قطره خون خود از کیان این مرز و بوم صیانت می‌کنند.

ایران اسلامی به برکت وجود نیروهای مسلح به‌ویژه ارتش، قدرت مطلق منطقه را دارد و سبزپوشان نظام اسلامی باید با اتکا بر داشته‌ها و ظرفیت‌های موجود، همواره به فکر پیشرفت این نهاد باشند و با ابداعات در زمینه‌های مختلف جنگی و نظامی، جایگاه خود را هر روز در بین قدرت های نظامی دنیا مستحکم‌تر کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: