کد خبر: 3978642
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از کسب امتیاز لازم 10 نفر از فعالان قرآنی متقاضی شرکت در آزمون طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن خبر داد.

حجت‌الاسلام حسن دهقان، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، در گفت‌وگو با ایکنا از استان مرکزی، اظهار کرد: 10 نفر از فعالان و مربیان قرآن استان مرکزی موفق به پشت سر گذاردن سه مرحله طرح ساماندهی داوران شدند و درحال حاضر دوره آموزشی ویژه این افراد در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه اولین دوره طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن اوقاف اسفند ماه سال 99 با حضور 40 نفر از فعالان و مربیان قرآن برگزار شد، تصریح کرد: پس از انجام آزمون مرحله اول، 16 نفر از متقاضیان امر داوری به مرحله دوم که شبیه‌سازی مسابقات قرآن بود، راه یافتند.

دهقان ادامه داد: پس از برگزاری مرحله دوم 10 نفر از 16 نفر به مرحله سوم که مصاحبه علمی از طریق ارتباط تصویری با سازمان بود راه یافتند و پس از طی شدن این مرحله آقایان مرتضی مختاری در رشته وقف و ابتدا، صابرنژاد و رستم‌پور در رشته لحن از ساوه، مسعود اکبری و ابوالفضل صفری در رشته حفظ و خانم‌ها محدثه مؤمنی در رشته صوت، اعظم تشیعی‌فر در رشته تجوید، بقایی، جفرسته و کرمی در رشته حفظ موفق به کسب امتیاز لازم شده و در مرحله آموزش هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: