کد خبر: 3978933
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۵

شناسایی 109 مورد جدید بیماری کرونا در استان مرکزی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک اعلام کرد: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۰۹ مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده‌اند.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۰۹ مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده‌اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۶۲۳۲۸ نفر رسیده است.

وی در ادامه گفت: از تعداد ۱۰۹ مورد جدید در استان ۲۵ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.۸۴ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز به صورت سرپایی بوده‌اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه هستند.

 جمالیان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که با این حساب تعداد فوتی‌ها در اثر این بیماری در استان به ۲۱۵۵ نفر رسیده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha