کد خبر: 4044163
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار با بیان تحقق جهاد تبین در بخش‌های مختلف تکلیف است، گفت: اردوی راهیان نور یکی از مصادیق جهاد تبیین است که می‌تواند مجاهدت‌های حماسه‌سازی را به ارمغان آورد.

بهنام نظری، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری مرکزی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، بهنام نظری، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، امروز، 28 اسفند در همایش دانشجویی خادمان شهدا که در مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان برگزار شد، اظهار کرد: برای حفاظت از روحیه و تفکر جوانان و نوجوانان این مرز و بوم باید از همه توان استفاده کرد و برنامه‌ریزی دقیق داشت.

وی تصریح کرد: تقویت فرهنگ ایثار و شهادت از جمله ابزاری است که در گام دوم انقلاب به آن نیازمند هستیم و اردوهای تربیتی راهیان نور یکی از مهم‌ترین و کارآمدترین راه‌ها برای ترویج این فرهنگ ناب الهی است. فرهنگ دفاع مقدس دانشگاه ولایت‌مداری، فداکاری و از خودگذشتگی است که می‌تواند برای جوانان تحول‌آفرین باشد.

نظری ضرورت توجه به جهاد تبیین به عنوان یکی از مطالبات مقام معظم را مورد توجه قرار داد و افزود: همه مردم و مسئولان در راستای تحقق این امر باید بسیج شوند. اردوی راهیان نور یکی از مصادیق جهاد تبیین است که می‌تواند مجاهدت‌های حماسه‌سازی را به ارمغان آورد.

این مقام مسئول جهاد تبیین را از مؤثرترین راهکار در جهت خنثی‌کردن توطئه و فتنه‌افکنی دشمنان دانست و ادامه داد: بدون تردید تحقق جهاد تبیین در گام دوم از اهمیت بسیاری برخوردار است و حرکت ملت ایران به سمت پیشرفت و پویایی را تسریع می‌بخشد.

وی بیان کرد: ایثارگران تجسمی از فرهنگ ایثار و شهادت هستند که می‌توانند نقش مهمی در تحقق جهاد تبیین دربخش دفاع مقدس داشته باشند و از این ظرفیت نباید غافل شد. امروز تبیین دستاوردهای نظام اسلامی با رویکرد امیدآفرینی و ترسیم آینده‌ای درخشان برای ایران اسلامی اهمیت زیادی دارد.

نظری دولت سیزدهم را دولتی ولایت‌مدار و مردم باور توصیف کرد و افزود: داشتن روحیه جهادی، ولایت‌مداری، مردم‌داری باید در همه حوزه‌های مدیریتی حاکم باشد. همگی بر این باوریم که با هدایت‌های هوشمندانه رهبری، استفاده از ظرفیت‌های مردمی و توانمندی آنان خواهیم توانست بر مشکلات فائق آییم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در پایان گفت: جهاد تبیین هجمه دشمنان را بی‌تأثیر خواهد کرد. تحقق جهاد تبین در بخش‌های مختلف تکلیف است و هریک از ما در این امر وظایفی برعهده داریم که باید جامه عمل پوشانده شود. در طول 43 سال اخیر بسیج با رویکرد جهادی و مردم‌داری توانمندی‌های منحصربفردی از خود نمایش داده است که این روحیه در جهاد تبیین نیز اثرگذار خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: