کد خبر: 4056240
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه از آغاز مرحله شهرستانی اولین دوره جشنواره قرآنی «تبیان» در این شهرستان خبر داد و گفت: این مسابقات از سه‌شنبه، 20 اردیبهشت آغاز و تا 22 همین ماه ادامه دارد.

جشنواره قرآنی تبیان در زرندیه

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، مرحله شهرستانی جشنواره قرآنی «تبیان» از روز سه‌شنبه، 20 اردیبهشت در شهرستان زرندیه با حضور افراد راه یافته به این مرحله آغاز شد و تا فردا، 22 همین ماه ادامه دارد.

احمد حوانمرد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه، با اعلام این خبر تصریح کرد: مرحله شهری اولین دوره جشنواره قرآنی «تبیان» از اسفند ماه سال 1400 در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ در سطوح مختلف، ترجمه و مفاهیم آغاز شد و نفرات برتر این مرحله به مرحله شهرستانی راه یافتند.

وی با بیان اینکه اولین دوره از جشنواره یادشده در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد، از استقبال خوب بانوان از این طرح خبر داد و گفت: مرحله شهرستانی این جشنواره ویژه بانوان از سه‌شنبه، 20 اردیبهشت آغاز و تا فردا، 22 همین ماه ادامه دارد. مسابقات ویژه برادران نیز فردا برگزار می‌شود.

جوانمرد با بیان اینکه جشنواره یاد شده در رده سنی مختلف برگزار شد، اظهار کرد: شهرهای مأمونیه، پدندک، زاویه و خشکرود مرحله شهری این دوره از جشنواره را برگزار کردند. همچنین خانم‌ها فاطمه دره‌گرگی و فرخنده شفیعی و محمدرضا صفری و طاهر داوران دو بخش بانوان و آقایان هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: