کد خبر: 4056918
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵

اعزام ۵ هزار نفر از استان مرکزی به حرم حضرت امام(ره)

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به برنامه‌های استان به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام (ره) از اعزام 5 هزار نفر از مردم انقلابی استان به حرم مطهر خبر داد.

اعزام 5 هزار نفر از مردم استان مرکزی به حرم مطهر حضرت امام(ره) معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به برنامه‌های استان به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام (ره)، از اعزام 5 هزار نفر از مردم انقلابی استان به حرم مطهر ایشان خبر داد. به گزارش ایکنا از استان مرکزی، بهنام نظری، معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی، امروز، 24 اردیبهشت، در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت‌های ملی دفاع مقدس و مقاومت که در سالن جلسات استانداری این استان برگزار شد، به مناسبت‌های مهم خرداد ماه اشاره و تصریح کرد: در این ماه مناسبت‌های مهمی داریم که باید مورد توجه دستگاه‌ها و نهادها قرار گیرند که سوم خرداد، ارتحال حضرت امام(ره) و حماسه 15 خرداد از جمله آن است. وی با بیان اینکه فتح خرمشهر خودباوری ملی را به منصه ظهور رساند، پیروزی رزمندگان در حماسه سوم خرداد را مظهر خودباوری ملی، شناخت توانایی‌های داخلی و تکیه بر استعداد و هوش نیروهای ایرانی بیان کرد و گفت: انجام عملیات‌های مهم که به فتح خرمشهر و خلق حماسه سوم خرداد منتج شد به ما آموخت که با تکیه بر منویات و راهنمایی‌های ولی‌فقیه می‌توانیم هیمنه پوشالی دشمنان را خراب کنیم. در واقع خلق این حماسه نتیجه اعتماد به یاری خدا، داشتن روحیه جهادی و کارآمدی مدیریت انقلابی است. نظری در ادامه به تشریح بخشی از برنامه‌های استان در مراسم بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: با توجه به اینکه پس از دو سال وقفه به دلیل کرونا اعزام مردم انقلابی به حرم مطهر صورت نگرفته است، امسال این برنامه با اعزام 5 هزار نفر از مردم انقلابی استان به بهترین شکل اجرایی می‌شود. وی از برگزاری ویژه برنامه به مناسبت ارتحال امام راحل در خمین (بیت قدیمی ایشان) خبر داد و افزود: حضور همه مسئولان در این برنامه حائز اهمیت است. همچنین برگزاری ویژه برنامه‌هایی به مناسبت گرامیداشت 15 خرداد نیز در دستور کار قرار دارد. نظری در پایان از تشکیل کمیته‌های هفت‌گانه به مناسبت ارتحال حضرت امام راحل در استان خبر داد و افزود: جهت معرفی هرچه بهتر ایشان همایش «معرفی شخصیت حضرت امام خمینی(ره)» در روز 12 خرداد برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، بهنام نظری، معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی، امروز، 24 اردیبهشت، در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت‌های ملی دفاع مقدس و مقاومت که در سالن جلسات استانداری این استان برگزار شد، به مناسبت‌های مهم خرداد ماه اشاره و تصریح کرد: در این ماه مناسبت‌های مهمی داریم که باید مورد توجه دستگاه‌ها و نهادها قرار گیرند که سوم خرداد، ارتحال حضرت امام(ره) و حماسه 15 خرداد از جمله آنان است.

وی با بیان اینکه فتح خرمشهر خودباوری ملی را به منصه ظهور رساند، پیروزی رزمندگان در حماسه سوم خرداد را مظهر خودباوری ملی، شناخت توانایی‌های داخلی و تکیه بر استعداد و هوش نیروهای ایرانی بیان کرد و گفت: انجام عملیات‌های مهم که به فتح خرمشهر و خلق حماسه سوم خرداد منتج شد به ما آموخت که با تکیه بر منویات و راهنمایی‌های ولی‌فقیه می‌توانیم هیمنه پوشالی دشمنان را خراب کنیم. در واقع خلق این حماسه نتیجه اعتماد به یاری خدا، داشتن روحیه جهادی و کارآمدی مدیریت انقلابی است.

نظری در ادامه به تشریح بخشی از برنامه‌های استان در مراسم بزرگداشت رهبرکبیر انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: با توجه به اینکه پس از دو سال وقفه به دلیل کرونا اعزام مردم انقلابی به حرم مطهر صورت نگرفته است، امسال این برنامه با اعزام 5 هزار نفر از مردم استان به بهترین شکل اجرایی می‌شود.

وی از برگزاری ویژه برنامه به مناسبت ارتحال امام راحل در خمین (بیت قدیمی ایشان) خبر داد و افزود: حضور همه مسئولان در این برنامه حائز اهمیت است. همچنین برگزاری ویژه برنامه‌هایی به مناسبت گرامیداشت 15 خرداد نیز در دستور کار قرار دارد.

نظری در پایان از تشکیل کمیته‌های هفت‌گانه به مناسبت ارتحال حضرت امام راحل در استان خبر داد و افزود: جهت معرفی هرچه بهتر ایشان همایش «معرفی شخصیت حضرت امام خمینی(ره)» در روز 12 خرداد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :