کد خبر: 4057220
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: دانشگاه علوم پزشکی اراک در اجرای طرح تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای خود عملکرد مطلوبی داشته است.

رضا ربیعی، مدیرکل بنیاد شهید مرکزی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، رضا ربیعی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، امروز، 25 اردیبهشت در دیدار با سید محمد جمالیان، رئیس این دانشگاه در اراک، اظهار کرد: طرح تبدیل وضعیت استخدامی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران که در ادارات و دستگاه‌های اجرایی تحت عناوین مختلف مشغول به کار بودند، در سال گذشته ابلاغ و دستگاه‌های اجرایی مکلف به انجام آن شدند.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی اراک در اجرای این طرح یکی از دستگاه‌های موفق و پیشرو بود و خوشبختانه توانست در مدت زمان تعیین شده، تعداد زیادی از این مجموعه را تبدیل وضعیت کند. تبدیل وضعیت حدود ۱۲۰۰ نفر از همکاران حوزه سلامت در مدت زمانی کوتاه بسیار پرمشقت و البته کاری جهادی و ارزشمند است.

ربیعی در ادامه تصریح کرد: این مهم موفق نمی‌شد مگر با تلاش شبانه‌روزی همکاران هسته گزینش دانشگاه و البته حمایت‌های فراوان رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک. در مراجعات مردمی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران عمده مسئله مطرح شده اشتغال است و خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی با اقدامی جهادگونه توانست بار زیادی از این مطالبه را از دوش بنیاد شهید بردارد.

وی با اشاره به اینکه همکاران حوزه سلامت در ایام کرونا همانند رزمندگان جنگ تحمیلی در خط مقدم کرونا و ایثارگونه به دفاع پرداختند، اضافه کرد: در این اداره (دانشگاه علوم پزشکی) حدود ۱۲۵ فرزند شهید در سطح استان فعالیت دارند که در نوع خود و از نظر تعداد قابل تقدیر است.

ربیعی افزود: در حوزه درمان خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان نیز خوشبختانه اعمال خوبی بین هر دو اداره کل وجود دارد و امیدواریم ضمن تداوم این هماهنگی، تکریم و احترام این عزیزان به خصوص والدین شهدا حفظ شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: