کد خبر: 4060310
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه ایده‌پردازان قرآنی می‌توانند آثار خود را به دو صورت حضوری و مجازی به دبیرخانه ارسال کنند، گفت: ۱۵ خرداد آخرین فرصت ارسال «ایده‌های قرآنی» است.

حجت  الاسلام جواد فراهانی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی مرکزی

حجت‌الاسلام جواد فراهانی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان مرکزی، از فراخوان و اجرای نخستین دوره «ایده‌های قرآنی» ویژه غنی‌سازی اوقات فراغت تابستان با همکاری دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری مرکزی، اداره کل تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل اوقاف و امور خیریه و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک خبر داد.

وی با بیان اینکه محورهای فراخوان «ایده‌های قرآنی» در قالب آموزش، استعدادیابی، برنامه‌های مسجدی و بقاع متبرکه، کودکان و نوجوانان، خانواده و بانوان، رسانه و فضای مجازی، پرسمان و نشست‌های گفت‌و‌گو محور در نظر گرفته شده است، ادامه داد: ایده‌پردازان به شیوایی و وضوح ایده، نوآوری و خلاقیت، قابلیت اجرا و کم‌هزینه بودن توجه کنند.

فراهانی با اشاره به اینکه ایده‌پردازان قرآنی می‌توانند طرح‌های خود را در دو قالب حضوری و مجازی به دبیرخانه طرح ارسال کنند، اضافه کرد: آثار ارایه شده باید داخل پاکت و به صورت مهر و موم شده به آدرس شهرک شهید مصطفی خمینی، پشت آتش‌نشانی، اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، اداره امور قرآنی تحویل شود.

وی در تشریح ارسال آثار به صورت مجازی نیز گفت: آثار ارسالی ترجیحاً تایپ شده در قالب فایل pdf و یا عکس از دست نوشته‌ای که داخل طرح نامه نگارش شده باشد. ایده‌پردازان آثار خود را از طریق فضای مجازی به شماره ۰۹۱۸۹۶۲۰۱۳۹ ارسال کنند.

دبیر برگزاری نخستین دوره «ایده‌های قرآنی» در پایان زمان ارسال آثار را 15 خرداد سال جاری اعلام کرد و با بیان اینکه این تاریخ تمدید نمی‌شود، گفت: اهدای هدیه نقدی به طرح‌های برگزیده و حمایت از اجرای ۱۰ طرح برتر و ممتاز از جمله امتیازات این فراخوان است. افراد برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه به شماره ۰۸۶- ۳۳۶۶۳۲۲۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: