کد خبر: 4077471
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک منصوب شد

با حکمی از سوی بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علیرضا امانی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک منصوب شد.

انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، با حکمی از سوی بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علیرضا امانی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک منصوب شد.

 امانی متخصص ارتوپدی و رئیس فعلی بیمارستان قدس است که به عنوان جایگزین سیدمحمد جمالیان در حوزه بهداشت و درمان استان انتخاب و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک شد.

در حکم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک آمده است: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل­ آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و مؤید باشید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha