کد خبر: 4078359
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶

شهید همدانی هیچگاه از جهاد و ایثار دست نکشید

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی با اشاره به اینکه نام و یاد شهید همدانی همواره با عاشورا گره خورده است، افزود: این شهید هیچگاه از جهاد و ایثار دست نکشید و هرکجا مبارزه علیه ظلم و ظالمین بود سردار حضوری فعال داشت.

سردار شهید همدانی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی، سرهنگ غلامرضا کریمی، مدیرکل این اداره در استان، امروز، 24 مرداد، در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت‌های دفاع مقدس و مقاومت استان اظهار کرد: شهید همدانی با حضور مؤثر در میدان‌های مبارزه با طاغوت، مبارزه با گروهک‌ها و منافقین، عملیات‌های پرافتخار دفاع مقدس، خنثی کردن فتنه ۸۸ و دفاع از حرم خوش درخشید و با حضور در این ۵ جبهه در تاریخ ماندگار شد و به حق حبیب سپاه برازنده این شهید پر افتخار است.

کریمی با اشاره به اینکه شهید همدانی هیچگاه از جهاد و ایثار دست نکشید و هرکجا مبارزه علیه ظلم و ظالمین بود سردار حضوری فعال داشت، گفت: حضوری جانانه و خستگی‌ناپذیر در میدان‌های جهاد توأم با ولایتمداری و معتقد به بسیج مردمی از ویژگی‌های برجسته شهید همدانی بود.

وی افزود: نام و یاد سردار همدانی همواره با عاشورا گره خورده است و این شهید والامقام همواره در پی این بود مکتب اسلام و امام خمینی(ره) را در عمل اجرا کند. این شهید والامقام از استوانه‌های مستحکم خط مقاومت در مقابله با استکبار جهانی و حامیان صهیونیستی و داعشی بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: بصیرت و هوشمندی شهید همدانی در مقابله با بحران‌ها، فتنه‌ها و خدمات کم‌نظیر سردار پاسدار شهید حاج حسین همدانی در جبهه‌های حق علیه باطل تابلوی راهنمای نسل‌های امروز و فردای کشور در مصاف با تهدیدات است.

سرهنگ کریمی در پایان بیان کرد: جسارت اخیر یکی از سران فتنه ۸۸ به ساحت مقدس شهدای مدافع حرم و شهید همدانی بار دیگر موجب شد نام و یاد این شهید و افتخارات و حماسه‌های آن سردار پرافتخار در جامعه زنده شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha