کد خبر: 4087200
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۹

برگزاری ۱۰۰ ویژه‌برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در زرندیه

فرمانده سپاه ناحیه زرندیه با اشاره به برگزاری 100 عنوان برنامه در این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس، گفت: افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، برگزاری یادواره‌های شهدا و رزمایش کمک مؤمنانه بخشی از برنامه‌های شاخص این هفته است.

سرهنگ محسن صادقی، سپاه زرندیه

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی سپاه زرندیه، سرهنگ محسن صادقی، فرمانده سپاه این شهرستان در تشریح برنامه‌های دفاع مقدس با اشاره به همراهی و همبستگی مردم در تحریم‌های دوران جنگ، اظهار کرد: امروز نیز اگر همه ما درکنار و همراه هم باشیم از این مقطع سختی که دشمن در عرصه اقتصادی، روانی و فرهنگی علیه ما به راه انداخته پیروز بیرون خواهیم آمد.

وی با تاکید بر حفظ فرهنگ دفاع مقدس و انتقال آن به نسل‌های آینده افزود: سیر تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، پرداختن به نقش امام (ره) و رهبری در دفاع مقدس، پرداختن به نقش مردان، ‌ زنان و آحاد مردم در دفاع همه جانبه، پرداختن به نقش رسانه‌ها و تبلیغات در دفاع مقدس، معرفی الگوها و اسوه‌های ایثار، شهادت، جانبازی و آزادگی در دفاع مقدس، آشنایی با علل تحمیل جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران، معرفی قشرها، اصناف و گروه‌های مدافع انقلاب از جمله اهداف برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

صادقی دلیل برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس را آگاهی دادن به مردم به ویژه جوانان عنوان کرد و افزود: سپاه خود را موظف می‌داند با بیانی نرم و شفاف و با بهره‌گیری از امکانات به سؤالات  و شبهات جوانان پاسخ بگوید و مقام شهدا و صحنه‌های بی‌بدیل هشت سال دفاع مقدس را به تصویر بکشد.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های امسال با شعار «ما مقاوم هستیم»، افزود: ما از حرکات خود حتی لحظه‌ای نادم و پشیمان نیستیم و در جنگ تحمیلی انقلاب خود را به سراسر جهان صادر کردیم و شناساندیم. هشت سال دفاع مقدس ثمرات زیادی را برای انقلاب و کشور عزیزمان به ارمغان آورده است که یکی از مهم‌ترین ثمرات آن ایستادگی و مقاومت در برابر تحریم‌ها و زورگویی‌های غرب است.

فرمانده سپاه زرندیه در ادامه با اشاره به برگزاری بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس این شهرستان اظهار کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا در نقاط مختلف شهرستان، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، رزمایش کمک مؤمنانه، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، همایش پیشکسوتان دفاع مقدس، افتتاح مراکز مشاوره و باشگاه پینت‌بال، نواختن زنگ مقاومت، برگزاری مسابقات ورزشی و... از جمله برنامه‌های شاخص این ایام است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha