کد خبر: 4087983
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹

هزینه مجلس ترحیم صرف آزادی زندانی شد

یکی از خیران نیک‌اندیش اراکی مقیم تهران در اقدامی خیرخواهانه هزینه مراسم چهلمین روز درگذشت یکی از عزیزانش را همزمان به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) به آزاد کردن زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص داد.

آزادی زندانیان حرائم غیرعمد

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی، یکی از خیران نیک‌اندیش اراکی مقیم تهران که تمایلی به فاش کردن هویتش نداشت در اقدامی خیرخواهانه هزینه مراسم چهلمین روز درگذشت یکی از عزیزانش را همزمان با روزهای پایانی ماه صفر و به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) به آزاد کردن زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص داد.

براساس این گزارش، یکی از خیرین اراکی مقیم تهران در اقدامی خداپسندانه هزینه مراسم چهلمین روز درگذشت یکی از عزیزان خود به مبلغ یک میلیارد و 140 میلیون ریال به حساب این نمایندگی جهت کمک به آزادسازی واریز کرد که این مبلغ زمینه آزادی 4 زندانی از زندان را فراهم کرد.

مردم خیر و نیک‌اندیش استان می‌توانند جهت کمک به آزادی زندانیان کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ به شماره کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha