کد خبر: 4088363
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹

اختتامیه جشنواره کشوری «آواهای آسمانی» در اراک برگزار می‌شود

آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره کشوری «آواهای آسمانی» ویژه روستاییان و عشایر با حضور حجت‌الاسلام کمال خداداده، رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در اراک برگزار می‌شود.

جشنواره ملی «آواهای آسمانی»

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره کشوری «آواهای آسمانی» ویژه روستاییان و عشایر فردا، 7 مهر با حضور حجت‌الاسلام کمال خداداده، رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و سینا دلشادی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مجتمع آفتاب اراک برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، پس از اعلام فراخوان نخستین جشنواره کشوری «آواهای آسمانی» در 2 ماه اردیبهشت و خرداد 500 اثر به دبیرخانه ارسال شد. پس از ارزیابی اولیه 418 اثر به مرحله نهایی راه یافتند که پس از داوری نهایی 28 اثر در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در رشته‌های مناجات‌خوانی، دعاخوانی، مدیحه‌سرایی و مرثیه‌خوانی انتخاب شدند.

قرائت قرآن، اجرای سرود، اجرای ربنا و چاووشی‌خوانی توسط 2 نفر از برگزیدگان، خیر مقدم توسط سینا دلشادی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سخنرانی حجت‌الاسلام خداداده، رئیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، قرائت بیانیه داوران و تقدیر از نفرات برگزیده کشوری از برنامه‌های پیش‌بینی شده است جشنواره است.

یادآور می‌شود، حجت‌الاسلام کمال خداداده، رئیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در سفر یک روزه خود به اراک با جمعی از رؤسای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان‌های استان دیدار می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha