کد خبر: 4103704
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۲

تبدیل بسیج به میدانی برای رویش‌های نو

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه بسیج و فرهنگ بسیجی رمز موفقیت ملت ایران است، افزود: این نهاد انقلابی با تربیت نیرو به میدانی برای رویش‌های نو تبدیل شده است.

سردار محسن کریمی،

به گزارش ایکنا از استان مر کزی، به نقل از روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، سردار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی، در همایش اقتدار بسیجیان شازند با اشاره با برکات بسیج در انقلاب اظهار کرد: امام خمینی(ره) با تشکیل بسیج روحیه خودباوری را در ملت ایران ایجاد کرد و روحیه و گفتمان بسیجی تهدیدات را به فرصت‌های بزرگ تبدیل کرد؛ لذا بسیج ماندگارترین و با برکت‌ترین یادگار حضرت امام(ره) است.

وی افزود: فرهنگ بسیجی توأم با دفاع از ارزش‌ها و خدمت بی‌منت به مردم است و حضور بسیج در همه صحنه‌ها با کارآمدی و امیدآفرینی است. بسیج سد مستحکم مقابل ناامیدی و متوقف‌کننده سیاست‌های خبیثانه دشمنان علیه انقلاب و ملت ایران است. ملت ایران با فرهنگ بسیجی حرکت‌های دشمنان در صحنه‌های مختلف را متوقف کرد و از دل تهدیدات و سیاست‌های دشمنان بزرگترین فرصت‌ها را برای شکوفایی و حرکت شتابنده به سمت اهداف انقلاب خلق کرد.

کریمی با اشاره به اقدامات مختلف بسیج در حوزه‌های مختلف گفت: امروز بسیج از خدمت‌رسانی به مردم و حرکت‌های جهادی و مؤمنانه تا کارآمد بودن در صحنه‌های علمی و تحقیقاتی و عرصه‌های دفاعی و فرهنگی توانسته کارآمدی انقلاب را نشان دهد و حضور بسیج در عرصه‌های مختلف نشان از حیات و زنده بودن ملت و انقلاب اسلامی دارد.

فرمانده سپاه استان مرکزی با تاکید بر اینکه بسیج در شناخت ابعاد و شیوه‌های دشمن و خنثی کردن تهدیدات موفق عمل کرده است، گفت: امروز با توجه به جنگ شناختی دشمن و اهدافی که دنبال می‌کنند همچون دروغ پردازی، گروگان گیری ذهن‌ها، پمپاژ ناامیدی، مهم‌ترین میدان نقش آفرینی بسیج جهاد تبیین است.

وی افزود: دشمنان از پیشرفت‌های ملت ایران به شدت عصبانی هستند و تاب دیدن ایران قوی را ندارند، دشمنان تحمل ندارند ببینند ملت ایران از دل تحریم‌های ظالمانه فرصت‌ها را خلق کردند و به سمت استقلال حرکت می‌کنند؛ لذا به دنبال متوقف کردن پیشرفت هستند.

سردار کریمی تاکید کرد: بسیج میدان‌ شکوفایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مردم و جوانان است و بسیج در تربیت نیرو برای انقلاب موفق عمل کرده و به میدانی برای رویش‌های نو تبدیل شده است و امروز بسیج و فرهنگ بسیجی رمز موفقیت ملت ایران است و این گفتمان موفق ظرفیت ساختن ایران قوی را دارد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان بیان کرد: فرمایشات راهبردی مقام معظم رهبری فصل جدیدی برای نقش آفرینی بسیجیان و ملت بسیجی ایران رقم زد و قطعا توجه به رهنمودهای حکیمانه ایشان کشور و ملت را از شر توطئه‌های دشمنان نجات خواهد داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha