کد خبر: 4117345
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱

تأثیر اردوهای راهیان نور در انتقال حماسه‌های هویت‌ساز

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی اردوهای راهیان نور را تربیت‌کننده نسل انقلابی و کارآمد بیان کرد و گفت: برگزاری این اردوها در نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال حماسه‌های هویت‌ساز بسیار مؤثرست.

سرهنگ محمدرضا عسگری، جانشین فرمانده سپاه استان مرکزی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، سرهنگ محمدرضا عسگری، جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی، امروز، 5 بهمن، در نشست هماهنگی اردوهای راهیان‌نور استان مرکزی در اراک اظهار کرد: اردوهای راهیان نور تربیت‌کننده نسل انقلابی و کارآمد برای گام دوم انقلاب است.

وی افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور در نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی دارد و در راستای تحقق جهاد تبیین و به ویژه انتقال حماسه‌های هویت‌ساز بسیار مؤثر می‌تواند عمل کند.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان‌نور در این استان آغاز شده است، بیان کرد: استان مرکزی جزو سه استان نخست کشور در اعزام دانش‌آموزان به این اردوی ارزشمند راهیان نور است.

وی افزود: تمامی سهمیه استان مرکزی در اعزام دانش‌آموزان پسر به اردوهای راهیان‌نور انجام شد و اعزام دانش‌آموزان دختر نیز در حال انجام است. نیاز است علاوه بر دانش‌آموزان و دانشجویان بسیجی به اردوهای راهیان نور سایر اقشار جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان نیز اعزام شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha