کد خبر: 4117531
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹

تجمع مردم استان مرکزی در هتک حرمت به ساحت قرآن کریم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در بیانیه‌ای اعلام کرد: نمازگزاران این استان امروز، هفتم بهمن‌ماه پس از اقامه نماز عبادی ـ سیاسی جمعه تجمع کرده و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم کنند.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هتک حرمت به قرآن

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در بیانیه‌ای اعلام کرد مردم نمازگزار این استان با تجمع پس از نماز جمعه، اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم می‌کنند. متن بیانیه به این شرح است:

«بار دیگر در سایه‌ شوم حمایت دولت‌های غربی و لایه‌های قدرت‌های صهیونیستی و در ادامه ستیز سازمان‌یافته و هدفمند با ادیان الهی، گناه و معصیت نابخشودنی اهانت به ساحت مقدس‌ترین کتاب آسمانی تکرار شد.

این عمل جنون‌آمیز و گستاخانه‌ که منتهای سفاهت، جهالت و نگون‌بختی جهان غرب است؛ نشان از اوج استیصال و ناتوانی دشمنان اسلام و تکرار شیونِ شیاطین امروز در برابر منطق نیرومند قرآن کریم در تسخیر افکار جهانیان و گسترش سریع اسلام در جهان امروز به‌رغم تلاش‌های همه‌جانبه‌ سرمداران استکبار است.

اگرچه دست‌های آلوده و نفس‌های ناپاک و درمانده جنود جهل به ساحت مقدس قرآن جسارت کردند اما اهل توحید می‌دانند این اقدامات پلید نه‌تنها چیزی از عظمت این گنجینه بزرگ الهی کم نمی‌کند بلکه هر چه زمان پیش می‌رود، ثمرات و معانی بکر و نوظهوری از این باغ فرخنده به جهان عرضه می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن محکومیت این اقدام گستاخانه، اعلام می‌دارد اقشار مردم و نمازگزاران در مصلاها و میعادگاه‌های نمازجمعه سراسر استان، مراتب نفرت و انزجار قلبی خود از اهانت وقیحانه و گستاخانه به کلام‌الله مجید در کشورهای غربی را فریاد خواهند زد.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha