تشریح ویژه‌برنامه‌های هفته بسیج در ساوه
کد خبر: 4183179
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰

تشریح ویژه‌برنامه‌های هفته بسیج در ساوه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه برنامه‌های این هفته را تشریح کرد و گفت: 350 برنامه با 40 عنوان در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ علیرضا مهدی، فرمانده سپاه ساوه

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از روابط عمومی سپاه ساوه، سرهنگ پاسدار علیرضا مهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه، ضمن گرامیداشت هفته بسیج در جمع اصحاب رسانه گفت: بسیج این شهرستان در یک سال گذشته خدمات بسیاری در ساوه داشته است که می‌توان به تهیه ۳ مخزن نگهداری آب شرب، ۳ کیلومتر لوله کشی آب شرب روستایی، تهیه و توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی و ۲ هزار بسته لوازم‌التحریر با کمک خیرین و کمیته امداد برای محرومان و ساخت ۳ استخر ذخیره آب و پرورش ماهی اشاره کرد.

وی با اشاره به رتبه خوب کشوری بسیجیان ساوه در سرکشی و تکریم خانواده شهدا، افزود: ساخت المان شهدای گمنام در شهرهای آوه، غرق‌آباد و نوبران، ۳ مرحله اعزام اردوهای راهیان نور و اردوی راهیان‌پیشرفت به صنایع، اجرای بیش از ۱۰ کیلومتر آسفالت، تهیه ۲۰ جهیزیه، برگزاری متعدد یادواره‌های شهدا و نشست‌های بصیرتی و حمایت از کارآفرینی از دیگر خدمات بسیج شهرستان ساوه است.

سرهنگ مهدی با اشاره به تاسیس بسیج در اولین سال انقلاب بیان کرد: هفته بسیج یادگار دستور تاریخی معمار کبیر انقلاب در سال ۱۳۵۸ است و برکات زیادی برای کشور در مقابله با تجزیه طلبان و اشرار، جنگ ،زلزله، کرونا و همه صحنه‌های حساس انقلاب داشته است. خدمات بسیج ثابت کرد چقدر این دستور امام خمینی (ره) آینده نگرانه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه با اشاره به برنامه‌های این هفته اظهار کرد: ۳۵۰ برنامه با ۴۰ عنوان شامل توزیع ۵ سری جهیزیه، نذر خون، دیدار و برپایی میز خدمت از جمله برنامه‌های این هفته است.

وی در پایان به عملیات طوفان‌الاقصی اشاره و اظهار کرد: هفته بسیج فرصتی است تا مظلومیت فلسطین و وحشی‌گری اسرائیل و آمریکا هر چه بیشتر تبیین شود.

انتهای پیام
captcha