پیشرفت و حرکت، پیام انقلاب اسلامی است
کد خبر: 4197295
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۱
استاندار مرکزی:

پیشرفت و حرکت، پیام انقلاب اسلامی است

فرزاد مخلص‌الائمه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران معادلات متعددی در سطح بین‌المللی را تغییر داد، افزود: پیشرفت و حرکت پیام مهم چهل‌و‌پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است.

نواخته شدن زنگ انقلاب در بیت قدیمی امام

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی، امروز، 12 بهمن، در جریان بازدید از بیت قدیمی حضرت امام(ره) در خمین و نواخته شدن زنگ انقلاب در این مکان، ضرورت توجه به ابعاد مختلف دهه فجر را متذکر شد و افزود: امروز در دهه پنجم و در میانه اولین دهه از چهلواره دوم انقلاب اسلامی هستیم. تاریخ انقلاب پر از فراز و نشیب‌های مختلف، اما با برآیند حرکت، پیشرفت و اقتدار همراه بوده است.

مخلص‌الائمه تصریح کرد: انقلاب اسلامی به برکت برخورداری از راهنمایی‌های امامین انقلاب، خون شهدا و ایثارگری ایثارگران توانسته در اوج اقتدار قرار گیرد و امروز که در میانه اولین دهه از دهه پنجم هستیم شرایط به مراتب پایداتر از گذشته و دهه‌های قبل است.

استاندار مرکزی پیشرفت و حرکت را پیام مهم چهل‌و‌پنجمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دانست و اضافه کرد: هیچ یک از انقلاب‌های صورت گرفته قدرت و داوم نداشته است که بتواند جهت‌گیری خود را در مسیر حرکتی خود حفظ کند. امیدست با بهره‌گیری از نیروی جوان و مردم شریف ایران اسلامی بتوانیم پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی خود بسپاریم.

مخلص‌الائمه تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران معادلات متعددی در سطح بین‌المللی را تغییر داد و توانست در بسیاری از مؤلفه‌های قدرت و پیشرفت در عرصه‌های مختلف علمی، تجهیزات نظامی و ... حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی در پایان به شرایط نامطلوب ایران در دوره پهلوی اشاره و اضافه کرد: بسیاری از امور که در دوران طاغوت شرایط مطلوبی نداشت، امروز از رشد و پیشرفت بسیار خوب و مطلوب برخوردار است. دستاوردهای به دست آمده باعث شده که در بسیاری از شاخصه‌ها در حوزه پیشرفت و شتاب صاحب رتبه‌های اول باشیم.

انتهای پیام
captcha