خدمات آیت‌الله رئیسی در عرصه روابط بین‌الملل باارزش بود
کد خبر: 4217075
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۲
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:

خدمات آیت‌الله رئیسی در عرصه روابط بین‌الملل باارزش بود

نماینده ولی‌ فقیه در استان مرکزی گفت: خدمات آیت‌الله رئیسی در عرصه‌های داخلی و خارجی در دوران ریاست جمهوری بسیار باارزش بود که در استان خودمان نیز نمونه‌هایی از آن را شاهد هستیم.

شهید آیت الله ابراهیم رئیسی

به گزارش ایکنا به نقل از دفتر نماینده ولی‌ فقیه در استان مرکزی، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی، نماینده ولی‌ فقیه در استان مرکزی، امروز، 31 اردیبهشت‌ماه در مراسم بزرگداشت شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، بیان کرد: گرچه ما ملت ایران از خدمات، فداکاری‌ها، اراده و تصمیم و زحمات این شهید بزرگوار محروم شده‌ایم، اما این شهدا در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی به مقام اولیای خدا و شهدا بار یافته و این شهیدان به فوز عظیم الهی نائل شده‌اند. مردم ایران و فرزندان این سرزمین شهادت را افتخار دانسته و همواره از این فیض الهی استقبال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور و همراهانش چندین سال در سنگرهای مختلف به مردم خدمت کرده و آثار ماندگاری از خود برجای گذاشته‌اند، گفت: خدمات آیت‌الله رئیسی در عرصه‌های داخلی و خارجی در دوران ریاست جمهوری بسیار باارزش بوده است که در استان خودمان نیز نمونه‌هایی از آن را شاهد هستیم. ایشان در دوران قبل از ریاست جمهوری نیز در سنگرهای مختلف منشأ خدمات بسیار بودند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی برقراری رابطه و بهبود رابطه با عربستان، روسیه، چین، پاکستان و... را از اقدامات ارزشمند آیت‌الله رئیسی دانست و ادامه داد: در دوران ریاست جمهوری ایشان قدم‌های خیر و با ارزش بسیاری برداشته شد که عضویت ایران در مجامع بین‌المللی از جمله بریکس، شانگهای و رابطه با همسایگان و پیگیری طرح‌های نیمه تمام کشور و احیای واحدهای راکد از جمله آنان است.

وی گفت: ایجاد شور و نشاط در کشور حاصل قدم‌های بلند آیت‌الله رئیسی در کشور است و وجود ایشان برای کشور واقعا مغتنم بوده است. خادم‌الرضا بودن ایشان نیز مسئله بسیار مهمی است. ایشان خادم دلسوز آن حضرت بودند و شاید مزد ایشان این بود که امام رضا(ع) در روز ولادت‌شان ایشان و یاران‌شان را با خود همراه کنند.

نماینده ولی‌ فقیه در استان مرکزی در پایان شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان را تسلیت گفت.

انتهای پیام
captcha