کد خبر: 4218319
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۴
استاندار مرکزی:

شهید آیت‌الله رئیسی روحیه‌ای جوان‌گرا داشت

فرزاد مخلص‌الائمه بیان کرد: آیت‌الله شهید رئیسی روحیه‌ای جوان‌گرا داشت و همواره خود را به امور جوانان متعهد می‌دانست. بدون شک دولت در راستای عمل به تعهدات صورت گرفته مسائل مربوط به این قشر را همچون سابق پیگیری کرده و راه ایشان را ادامه خواهد داد.

فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی، عصر امروز، 5 خرداد، در نشست ساماندهی امور جوانان استان، به شهادت جانسوز آیت‌الله شهید سیدابراهیم رئیسی و همراهان و حادثه تلخ سقوط بالگرد حامل رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت: مردم در روزهای اخیر با حضور در مراسم تشییع پیکر پاک شهدا حماسه‌ای ملندگار رقم زدند که باعث متحیر رسانه‌های بین‌المللی شد.

وی بیان کرد: آیت‌الله شهید رئیسی روحیه‌ای جوان‌گرا داشت و همواره خود را به امور جوانان متعهد می‌دانست. بدون شک دولت در راستای عمل به تعهدات صورت گرفته مسائل مربوط به این قشر را همچون سابق پیگیری کرده و راه ایشان را ادامه خواهد داد.

مخلص‌الائمه ضرورت توجه به امور جوانان و غنی‌سازی اوقات فراغت را مورد تأکید قرار داد و افزود: برنامه‌های مربوط به نوجوانان و جوانان به ویژه ازدواج آسان و اوقات فراغت باید با جدیت و در قالب برنامه مشخص پیگیری شود. همچنین برنامه‌های مرتبط با اوقات فراغت باید مشخص و از سوی دستگاه‌ها در اسرع وقت به اداره‌کل جوانان استان ارائه شود.

استاندار مرکزی با بیان اینکه نگاه به غنی‌سازی اوقات فراغت باید استانی باشد و فقط به مرکز استان معطوف نشود، اظهار کرد: همه سلایق در تعریف برنامه‌های اوقات فراغت باید مورد توجه باشد و از توجه به کیفیت برنامه‌ها غفلت نشود. دستگاه‌های حمایتی نیز باید در تأمین هزینه شرکت نوجوانان و جوانان در برنامه‌های اوقات فراغت همکاری داشته باشند.

مخلص‌الائمه با اشاره به اینکه ظرفیت‌های دولتی مانند سالن‌های ورزشی در غنی‌سازی اوقات فراغت نباید بدون استفاده بماند، ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌ها را مورد تأکید قرار داد.

وی توجه به ازدواج آسان از سوی مردم و مسئولان را مورد اهمیت دانست و اضافه کرد: باتوجه به برنامه تقدیر از افراد فعال در زمینه ازدواج آسان، باید کمیته شناسایی و داوری به سرپرستی مسئول امور زنان و خانواده استانداری تشکیل و شناسایی افراد به صورت دقیق انجام شود. ضرورت تشکیل قرارگاه ازدواج با همکاری و مشارکت مردم مورد توجه است.

مخلص‌الائمه در تکمیل توضیحات خود گفت: هریک از اصناف باید در حد توان برای کاهش هزینه‌های ازدواج و در اختیار گذاشتن امکانات همکاری کنند.

انتهای پیام
captcha