کد خبر: 4218322
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه زرندیه بیان کرد:

ارتباط مستقیم با محرومان؛ راز محبوبیت آیت‌الله رئیسی

حجت‌الاسلام حسین منصوری بیان کرد: مردم‌داری، ارتباط مستقیم با محرومان و خدمات صادقانه شهید رئیسی باعث شد تا مردم جهت بدرقه این شهید بزرگوار با دل‌هایی اندوه‌بار حضوری حداکثری داشته باشند.

حجت الاسلام حسین منصوری، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی یپاه زرندیه، حجت‌الاسلام حسین منصوری، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه این شهرستان، امروز، 5 خرداد در آئین یادبود شهید خدمت سید ابراهیم رئیسی اظهار کرد: موضوع معیشت و سیاست خارجه ۲ چالش اصلی شهید رئیسی در ابتدای مسئولیت ریاست جمهوری بود که با تلاش‌های شبانه روزی ایشان، اقدامات زیر ساختی قابل توجهی در حوزه اقتصاد صورت گرفت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه زرندیه، شهید امیرعبداللهیان را یکی از وزنه‌های تأثیرگذار در موفقیت سیاست خارجه عنوان کرد و افزود: نقش شهید امیرعبداللهیان در عضویت ایران در پیمان‌های جهانی بریکس و شانگ‌های و موفقیت‌های جبهه مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی غیرقابل انکار است.

حجت‌الاسلام منصوری در ادامه به سخنان سیدحسن نصرالله اشاره کرد و گفت: محبت شدید به فقرا و محرومان از شاخصه‌های بارز شهید رئیسی بود که این شاخصه در زمان تصدی تولیت آستان قدس رضوی نیز مشهود بود.

وی با اشاره به تشییع پیکر میلیونی شهدای خدمت بیان کرد: مردم‌داری، ارتباط مستقیم با محرومان و خدمات صادقانه شهید رئیسی باعث شد تا مردم جهت بدرقه این شهید بزرگوار با دل‌هایی اندوه‌بار حضوری حداکثری داشته باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه زرندیه گفت: اکنون دنیا تشنه معنویت است و بزرگان ادیان دیگر در جهان قادر به برآورده کردن این نیاز نبوده‌اند.

حجت‌الاسلام منصوری تاکید کرد: شخصیت معنوی رهبران اسلامی اکنون به عنوان الگویی برای مردم دنیا تبدیل شده است و تعداد افرادی که به اسلام روی می‌آورند به شدت در حال افزایش است.

انتهای پیام
captcha