کد خبر: 3755586
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
گروه فعالیت‌های قرآنی - مسابقات رشته حفظ ۲۰ جزء و کل در بخش بانوان به ایستگاه فینال رسید. متسابقان این رشته‌ها صبح امروز، ۲۲ مهر در دو سالن شماره یک و دو مجتمع کوه نور اراک در حال رقابت هستند.

مسابقات قرآن در رشته‌های حفظ 20 جزء و کل به ایستگاه آخر رسید + اسامی

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، مسابقات رشته حفظ 20 جزء و حفظ کل به ایستگاه فینال رسید. متسابقان این رشته‌ها صبح امروز، 22 مهر در دو سالن شماره یک و دو مجتمع کوه نور اراک در حال رقابت هستند.
حمیده حسینی از فارس، رؤیا فضائلی از خراسان رضوی، نرگس خوشبخت از اصفهان، رسل حمندی از تهران، فاطمه خالقی از خراسان رضوی، مریم رضایی از اصفهان، فائزه‌سادات قریشی‌نسب از یزد، فاطمه درودمند از فارس، زهرا حسنی از آذربایجان غربی و فائزه زنده‌دل از مازندران در رشته حفظ 20 جزء با هم رقابت می‌کنند.
اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن اراک در رشته حفظ کل نیز بدین شرح است؛ عطیه تبیانیان از تهران، مریم شفیعی از ایلام، سما بابایی از تهران، فاطمه شیرازی از تهران، زهرا قربانی از اصفهان، رضوان باقری از تهران، راضیه رحیمی از اصفهان، مهدیه شکوری از قم، زهرا محبی از اصفهان، سمانه‌سادات خان‌دوستی از گیلان و طاهره نائبی‌موحد از کردستان.
انتهای پیام

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: